تشخیص سریع بیماری و ارسال داده‌ها به ادوات دیجیتال مراقبتی

تاریخ : ۲۷ خرداد ۱۴۰۰

تعداد بازدید : ۱۷۵۷

0 امتیاز از 0 رای
نسخه چاپی
موضوعات :

هلث‌ لاجیک اینتراکتیو آزمایشگاه روی تراشه‌ای ساخته که برای تشخیص بیماری مناسب بوده و داده‌ها را به سرعت به تلفن همراه یا ادوات دیجیتال مراقبتی ارسال می‌کند.

شرکت هلث‌ لاجیک اینتراکتیو (Health Logic Interactive) اعلام کرد که نتایج آزمایش روی نمونه اولیه تراشه کراتینین ادرار (نسخه بتا uC-Chip) را منتشر می‌کند، آزمایشی که در آن دامنه تشخیص بالینی مربوطه به این فناوری با موفقیت تأیید شده است.

 

 به موازات بهینه سازی و اعتبارسنجی بیشتر نسخه بتا uC-Chip ، تیم تحقیقاتی این شرکت در تلاش است تا طراحی و مدل سازی نمونه اولیه تراشه نسبت آلبومین به کراتینین ادرار (uACR-Chip) را پیش ببرد.

 

 شرکت هلث‌ لاجیک اینتراکتیو در حالی که برای جلسه قبل از ارسال با سازمان غذا و داروی آمریکا آماده می شود، نتایج این پیشرفت ها را اعلام کرده است.

 

دیوید بارتل ، مدیر عامل شرکت هلث‌ لاجیک اینتراکتیو می‌گوید: «ما به آخرین دستاورد خود، یعنی تولید نمونه اولیه موفقیت آمیز نمونه اولیه تراشه کراتینین ادرار با داده های تأیید اعتبار شده، افتخار می‌کنیم. این پیشرفت ما را به تکمیل فناوری آزمایشگاهی روی تراشه uACR-Chipنزدیک‌تر می کند، که پیش بینی می کنیم اجازه می دهد تا یک آزمایش دقیق و حساس برای بیماری مزمن کلیوی در هنگام مراقبت انجام شود.»

 

شرکت هلث‌ لاجیک اینتراکتیو، از طریق شرکت تابعه  خود یعنی مای هلتثی لاجیک (My Health Logic)، در حال توسعه و تجاری‌سازی دستگاه های تشخیصی دستی مراقبت از بیمار است که به تلفن های هوشمند بیمار و پلتفورم‌های مراقبت دیجیتال متصل می شوند. این شرکت قصد دارد با استفاده از فناوری ثبت اختراع  شده آزمایشگاه روی تراشه، نتایج سریعی را ارائه دهد و انتقال داده‌ها را از دستگاه تشخیص به تلفن هوشمند بیمار تسهیل کند.

 

این  شرکت پیش بینی می کند که این جمع آوری داده‌ها به شما این امکان را می دهد تا ریسک بیمار را بهتر ارزیابی کنید و نتایج بهتری را برای بیمار ارائه دهید.

 

 

منبع : https://www.prnewswire.com/news-releases/health-logic-interactive-announces-proof-of-concept-test-results-and-advancement-of-its-lab-on-chip-technology-301311416.html

نظر شما