هدست پوشیدنی EEG چهار و شش کاناله رستینو

تاریخ : ۱۳ خرداد ۱۴۰۰

تعداد بازدید : ۱۲۷۴

0 امتیاز از 0 رای
نسخه چاپی
موضوعات :

شرکت دانش‌بنیان پیشرو موج آراد با استفاده از فناوری‌های علوم اعصاب، نوروفیدبک و فناوری اطلاعات هدست پوشیدنی EEG چهار و شش کاناله رستینو را تولید و به بازار عرضه کرده است.

شرکت دانش‌بنیان پیشرو موج آراد تولیدکننده گجت‌های هوشمند در حوزه سامت است که محصولات خود را با نام تجاری رستینو عرضه می‌کند. اولین محصول این شرکت هدست هوشمند RECOTHO  است که هم جنبه درمانی دارد و هم جزو اسباب بازی های هوشمند به شمار می‌آید. این هدست با علم نوروساینس، به روش نوروفیدبک و بر پایه اینترنت اشیا و هوش‌مصنوعی ساخته شده است. این محصول قادر است قدرت تمرکز افراد را در سنین مختلف را بالا ببرد و برای سنین پایین به عنوان اسباب بازی هوشمند مورداستفاده قرار گیرد.

 

از مزیت‌ها و کاربردهای این فناوری می‌توان به پایش عملکرد ذهنی از 2 تا 6 کانال، قابل حمل، کوچک و سبک، استفاده راحت، مقرون به صرفه، باتری قابل شارژ، نرم افزار بومی، آموزش و مشاوره رایگان، ابزار برای سنجش سطح سلامت، ابزاری کمکی برای بهبود درمان، ایجاد سبک زندگی جدید، سرگرمی هوشمند، اتصال به انواع اسباب بازی‌ها و گیم‌هاو تصال به ویلچر اشاره کرد.

 

در ساخت این محصول از علوم اعصاب، نوروفیدبک و فناوری اطلاعات استفاده شده است. بنابراین در این محصول شاهد همگرایی فناوری اطلاعات و علوم شناختی هستیم.

نظر شما