سومین فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا آغاز شد

تاریخ : ۱۶ شهریور ۱۳۹۸

تعداد بازدید : ۲۹۷

0 امتیاز از 0 رای
نسخه چاپی
موضوعات :

سومین فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرای معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری از مورخ ۱ شهریورماه ۱۳۹۸ آغاز شده است. متقاضیان می‌توانند تا مورخ ۳۰ مهرماه ۱۳۹۸ نسبت به ثبت طرح خود اقدام نمایند.

سومین فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرای معاونت علمی فناوری ریاست جمهوری از مورخ ۱ شهریورماه ۱۳۹۸ آغاز شده است. متقاضیان می‌توانند تا مورخ ۳۰ مهرماه ۱۳۹۸ نسبت به ثبت طرح خود اقدام نمایند. تنها طرح‌هایی مورد پذیرش قرار خواهد گرفت که اولا در حوزه فناوری‌های همگرا و انبیک قرار بگیرند. ثانیا نمونه اولیه آماده در دست داشته باشند.

فراخوان نوپا یک فرصت عالی برای استارت‌‌آپ‌های حوزه فناوری‌های همگرا فراهم می‌کند تا با شرکت در دوره‌های آموزشی فراخوان، محصول و کسب و کار خود را در حوزه فنی و بازار توسعه دهند و پس از نگارش مدل کسب و کار خود، با سرمایه‌گذاران و مشتریان بالقوه آشنا شوند.

استارت‌آپ‌هایی که در فرآیند داوری انتخاب می‌شوند، وارد دوره پیش‌شتابدهی خواهند شد. در این دوره استارت‌آپ‌ها می‌توانند با تمرکز روی مشتری و بازار، محصول خود را اعتبارسنجی کنند. نوپاهایی که بتوانند این دوره را پشت سر بگذارند به مراکز توسعه کسب و کار برای سرمایه‌گذاری معرفی خواهند شد. این مجموعه‌ها اغلب شتابدهنده‌ها و مراکزی هستند که با سرمایه‌گذاری روی طرح شما می‌توانند سرعت بیشتری به کسب‌وکار شما بدهند و شما را برای ورود سریع‌تر به بازار آماده کنند.

در کنار دوره پیش‌شتابدهی، نوپا به ارتقا فنی و بازاری محصول شما کمک می‌کند و دریافت مجوزها و استانداردهای مربوطه را برای شما تسهیل می‌کند. هویت‌بخشی به محصول  و شرکت شما از دیگر رسالت‌های نوپاهای فناوری‌های همگرا است که برای استارت‌آپ‌ها نیازی خطیر به شمار می‌رود.

  • طرح‌هایی که زودتر ارسال شوند شانس بیشتری برای جذب در مراکز حامی توسعه کسب و کار و شتابدهنده‌ها دارند و در صورتی که دیرتر ارسال شوند ممکن است ظرفیت پذیرش آن‌ها تکمیل گردد

برای کسب اطلاعات بیشتر به این آدرس مراجعه شود

نظر شما