تمدید مهلت ثبت‌نام در مسابقه «تحلیل داده‌های نسل جدید توالی‌یابی (NGS)»

تاریخ : ۰۳ تیر ۱۳۹۷

تعداد بازدید : ۳۶۶

0 امتیاز از 0 رای
نسخه چاپی
موضوعات :

مهلت ثبت‌نام در مسابقه تحلیل داده‌های نسل جدید توالی‌یابی (NGS) تا ۷ تیرماه تمدید شد.

دبیرخانه، به‌منظور فراهم نمودن فرصت بیشتر جهت شرکت در فراخوان، مهلت ثبت‌نام در مسابقه «تحلیل داده‌های نسل جدید توالی‌یابی (NGS)» تا تاریخ ۷ تیرماه سال جاری تمدید گردید. از این رو شرکت‌ها، پژوهشگران، اعضای هیئت علمی و دانشجویان دانشگاه‌ها و پژوهشگاه‌های دارای پتانسیل و سایر علاقمندان تا این تاریخ فرصت دارند با مراجعه به پایگاه اینترنتی مسابقه (Ichallenge.ir)  اقدام به ثبت نام نمایند.

این مسابقه که از  اردیبهشت ماه فرآیند ثبت‏نام آن‌ آغاز شده‌است، طی سه مرحله برگزار خواهد شد. در مرحله اول یک حساب کاربری در سرور مجازی به شرکت‌کنندگان اختصاص می‌یابد و از آن‌ها خواسته می‌شود به مجموعه‌ای از سوالات پاسخ داده و کنترل کیفی و هم‌ردیفی ساده‌ای روی مجموعه‌ای از داده‌های خام انجام ‌دهند. کلیه افراد یا تیم ‌هایی که بتوانند حداقل امتیاز مورد نظر هیئت داوران در این مرحله را کسب کنند، به مرحله بعد راه خواهند یافت. در مرحله دوم شرکت‌کنندگان ۲ هفته فرصت دارند تا فعالیت‌های محاسباتی را روی داده‌های سرور مجازی خود انجام دهند. مرحله سوم شامل یک مسابقه و مصاحبه حضوری به منظور ارزیابی فعالیت‌های فنی و تخصصی تیم‌ها توسط هیئت داوران است. همچنین در این مرحله، کارگاه‌های آموزشی مدل کسب‌وکار به منظور تقویت شرکت‌کنندگان برای راه اندازی کسب‌وکار برگزار می‌شود.

در پایان به تیم‌های اول تا سوم جایزه نقدی ۵،۷ و ۳ میلیون تومانی اهدا خواهد شد. تیم‌های چهارم تا دهم نیز برای مدت یک سال سرور مجازی در اختیار خواهند داشت. شرکت در این مسابقه برای کلیه علاقه‌مندان آزاد و رایگان است. علاقه‌مندان می­توانند جهت کسب اطلاعات بیشتر در خصوص جزئیات مسابقه (نحوه ثبت نام، جوایز و غیره) به پایگاه اینترنتی (Ichallenge.ir) مراجعه نمایند.

نظر شما