فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا منتشر شد.

تاریخ : ۱۷ اردیبهشت ۱۳۹۷

تعداد بازدید : ۱۰۹۶

5 امتیاز از 1 رای
نسخه چاپی
موضوعات :

مرکز راهبردی فناوری‌های همگرا معاونت علمی، فراخوان نوپاهای فناوری‌های همگرا را منتشر کرد و تا پایان مردادماه سال جاری مهلت ثبت‌نام در این رویداد است.

این فراخوان با اهدافی همچون آشناسازی جوانان با فرآیند توسعه فناوری و محصول، شناسایی استارت آپ‌­های فعال در حوزه فناوری­‌های همگرا و معرفی آنها به شتاب‌دهنده‌­ها و مراکز حامی توسعه محصول، به هم‌رسانی فناوران، سرمایه‌گذاران و توسعه‌دهندگان کسب‌وکار به منظور تجاری‌سازی محصولات نوآورانه منتشر شده است. انتشار این فراخوان یک فرصت عالی برای استارت آپ‌­های حوزه فناوری‌­های همگرا است. در این فراخوان استارت آپ‌­های این امکان را پیدا می­‌کنند تا با ثبت و معرفی ایده استارت آپی خود پس از طی کردن مراحل داوری بتوانند فعالیت خود را در مجموعه­‌هایی که حاضرند از آنها حمایت کنند ادامه دهند.

این مجموعه‌­ها اغلب شتاب‌دهنده‌­ها و مراکزی هستند که با سرمایه‌گذاری روی طرح و ایده نوآورانه سرعت بیشتری به پیشرفت کسب‌وکار مورد نظر می‌دهند و آن را برای ورود به بازار آماده می‌کنند.

حوزه‌­هایی همچون سلامت (تشخیص، غربال‌گری، بهبود و درمان)، دارو و دارورسانی (دارورسانی هدفمند و هوشمند)، حوزه محیط‌‌زیست و آب (آلاینده‌ها، بازیافت و پسماند)،فناوری زیستی، نانوجاذب‌ها، اپتیک و لیزر، علوم شناختی (رابط مغز و رایانه، دستگاه‌های واقعیت مجازی) و حسگرها (نانوحسگرها، نانوزیست‌حسگرها) محورهای علمی مورد پذیرش استارت‌آپ‌ها در این فراخوان هستند.

علاقمندان برای حضور تا پایان مرداد ماه سال جاری برای ثبت‌نام فرصت دارند و برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مرکز راهبردی فناوری‌های همگرا معاونت علمی و یا کانال ارتباطی این فراخوان به آدرس زیر مراجعه کنند.

لینک سایت: http://nbic.ir/page/4515

آدرس کانال اطلاع‌رسانی در سروش و بله: NBICstartups@

نظر شما