هنوز امکان ثبت‌نام برای نوآوردگاه BCI وجود دارد!

تاریخ : ۲۰ بهمن ۱۳۹۵

تعداد بازدید : ۱۰۵۹

0 امتیاز از 0 رای
نسخه چاپی
موضوعات :

هر چند فرصت ثبت ‌نام برای طرح‌های نوآورانه رابط مغز و کامپیوتر (BCI) به پایان رسیده است اما تا تاریخ 22/11/95 امکان ثبت نام انفرادی وجود دارد.

با پایان رسیدن فرصت ثبت ‌نام برای طرح‌های نوآورانه رابط مغز و کامپیوتر، 13 تیم ثبت نام خود را در این فراخوان نهایی کردند. این طرح‌ها در حال حاضر در دست داوری بوده و مقرر است که برگزیدگان در دوره‌های آموزشی و کارگاه نوآوردگاه شرکت کنند.
این فرصت برای افراد وجود دارد که به صورت انفرادی در این رویداد ثبت‌نام کنند. در این صورت فرد می‌تواند بعد از طی دوره‌های اموزشی به تیم‌های دیگر ملحق شود. البته این افراد می‌توانند خود تیم‌های جدیدی را نیز شکل دهند.
بنابراین اگر علاقه‌مند به ثبت نام هستید تا تاریخ 22/11/95 از طریق این لینک  ثبت نام کنید.
نوآوردگاه کسب و کار فناورانه رویدادی آموزشی-عملی است که به شما آموزش می‌دهد که چگونه می‌توانید برپایه ایده‌های فن‌آورانه خود، کسب و کاری راه‌ بیاندازید و آن را توسعه دهید. طی این رویداد شما درمدت 3 تا 7 روز در محیطی پویا و با نشاط در قالب یک بازی طراحی شده یاد می‌گیرید: تیم تشکیل دهید، بودجه بگیرید، شرکت خود را ثبت کنید، ایده و نوآوری خود را ثبت کنید، مدل کسب و کار حرفه ای خود را طراحی کنید، هزینه های کسب و کار خود را مدیریت کنید و برای کسب و کار خود سرمایه گذار جذب کنید.
رابط مغز و کامپیوتر از جمله حوزه‌های نوپدید در فناوری‌های همگرا بوده که پتانسیل‌های زیادی در بخش کسب و کار دارد. در حال حاضر شرکت‌های متعددی در این حوزه فعالیت دارند و محصولاتی نیز به مرحله تجاری‌سازی رسیده است. با این حال به نظر می‌رسد که فرصت‌های کسب و کار بسیار در این حوزه نهفته باشد.

منبع : http://noavardgah.ir/register1.php

نظر شما