نمایشگاه X Tech Expo در حوزه بهبود عملکرد مغز با کمک فناوری دیجیتال

تاریخ : ۱۶ بهمن ۱۳۹۵

تعداد بازدید : ۹۵۶

0 امتیاز از 0 رای
نسخه چاپی
موضوعات :

نمایشگاه و کنفرانسی با موضوع استفاده از فناوری‌های دیجیتال در بهبود عملکرد مغز انسان در ماه مارس 2017 در سانفرانسیسکو برگزار می‌شود. در این رویداد به استارت‌اپ‌ها فرصت داده شده تا با ارائه فناوری خود، نظر سرمایه‌گذاران را جلب کنند.

نمایشگاه و کنفرانس X Tech Expo با موضوع فناوری دیجیتال و پیشرفت‌های انجام شده در حوزه فناوری‌های عصبی در تاریخ 14 و 15 مارس 2017 در شهر سانفرانسیسکو برگزار می‌شود. در این نمایشگاه محصولات، پلتفورم‌ها و خدمات مختلفی از بخش سلامت، یادگیری و آموزشی ارائه می‌شود.
در این نمایشگاه قرار است فناوری‌های نوظهوری در بخش هوش مصنوعی، الگوریتم‌های یادگیری عمیق، روباتیک پیشرفته و فناوری‌های حسگری ارائه شود. در این نمایشگاه شرکت‌هایی حضور دارند که به دنبال استفاده از فناوری‌های دیجیتال برای بهبود توانمندی‌های عصبی و ارتقاء عملکرد انسان هستند.
این اولین باری نیست که چنین کنفرانسی برگزار می‌شود سال‌های قبل نیز این کنفرانس برگزار شده است. اما آنچه که در کنفرانس امسال متفاوت است، نمایشگاهی از استارت‌آپ‌ها است تا خدمات و محصولات آنها ارائه شود. شرکت‌‌ها فرصت ارائه محصولات یا پلتفورم‌های خود را برای سرمایه‌گذاران خواهند داشت تا با استفاده از یک ارائه چند دقیقه‌ای بتوانند نظر سرمایه‌گذاران را جلب کنند.
یکی از ویژگی‌های این شرکت‌ها این است که محصولات آنها باید موجب بهبود علمکرد انسان شود.
در حاشیه این کنفرانس و نمایشگاه، سخنرانی هایی نیز انجام خواهد شد که افراد متخصص و صاحب نامی نظیر فرانسیس هو از مدیران شرکت سامسونگ سخنرانی خواهند کرد. همچنین شرکت‌هایی نظیر Brain Hackers در این کنفرانس شرکت داشته و شبکه نروتکس نیز از حامیان این رویداد است.
filereader.php?p1=main_c81e728d9d4c2f636

منبع : http://www.neurogamingconf.com/

نظر شما