بررسی بازار «سامانه‌های هوشمند تشخیص پلاک خودرو»

تاریخ : ۱۳ شهریور ۱۳۹۵

تعداد بازدید : ۲۰۸۲

0 امتیاز از 0 رای
نسخه چاپی
موضوعات :

گزارشی با موضوع بررسی بازار سامانه‌های هوشمند تشخیص پلاک خودرو منتشر شده است که در آن بازار این حوزه تا سال 2022 مورد بررسی قرار گرفته است. این گزارش بازیگران اصلی این حوزه را در مناطق مختلف جهان معرفی می‌کند.

موسسه ریسرچ کوریدور (Research Corridor) گزارشی با عنوان « Automatic Number Plate Recognition System Market – Growth, Share, Opportunities, Competitive Analysis and Forecast, 2015 – 2022» را منتشر کرده است که در آن بازار سامانه‌های هوشمند تشخیص پلاک خودرو مورد بررسی قرار گرفته است. در این گزارش حجم بازار، رشد، سهم بازار، فرصت‌ها، تحلیل رقابتی و پیش‌بینی روندها از سال 2015 تا 2022 مورد بررسی قرار می‌گیرد.
این گزارش بخش‌های مختلف بازار را تحلیل کرده و یک نگاه 360 درجه‌ای از این صنعت ارائه می‌دهد به طوری که بخش‌بندی‌های جغرافیایی، پیش‌بینی‌های آماری و چشم‌اندازهای رقابتی نیز مورد نظر قرار می‌گیرد. این گزارش از نقطه نظر جغرافیایی،آمریکای شمالی ، اروپا، جنوب شرق اسیا و باقی جهان را به صورت مجزا مورد بررسی قرار داده است.
filereader.php?p1=main_c81e728d9d4c2f636
در این گزارش یک قسمت مجزا به بخش درآمد و روندها اختصاص داده شده است. همچنین از نقطه نظر فاکتورهایی نظیر جمعیت شناسی، تولید ناخالص داخلی (GDP)، نرخ تورم، پذیرش فناوری، بخش‌های مختلف جهان مورد بررسی قرار داده شده است.
محققان در این گزارش یک درک جامع از بازار سامانه‌های هوشمند تشخیص پلاک خودرو ارائه می‌کنند و بازیگردان‌های اصلی را معرفی و راهبردهای آنها را مورد بحث قرار می‌دهند. در بخشی از این گزارش پروفایل شرکت‌های فعال در این حوزه به همراه اطلاعاتی درمورد راهبردها، مسائل مالی و توسعه‌ای آنها درج شده است.
مسائل کلیدی گزارش:
- بررسی پویایی بازار سامانه‌های هوشمند تشخیص پلاک خودرو
- روندهای کلیدی منطقه‌ای در این بازار
- پیش‌بینی این بازار تا سال 2022
- جاگیری بازیگران اصلی بازار
- راهبردهای کلیدی پذیرفته شده توسط بازیگران اصلی
- چشم‌اندازاهای بازار

منبع : http://www.republic-news.org/news/automatic-number-plate-recognition-system-market-research-report-now-available-research-corridor/

نظر شما