انتشار گزارش « بازار الکترونیک گرافنی تا سال ۲۰۲۲»

تاریخ : ۱۰ تیر ۱۳۹۵

تعداد بازدید : ۱۱۹۴

0 امتیاز از 0 رای
نسخه چاپی
موضوعات :

اخیرا گزارشی پیرامون بازار الکترونیک گرافنی منتشر شده است که در آن روندهای مختلف این بازار تا سال 2022 ارائه شده است. همچنین پروفایل بازیگران اصلی این بازار به همراه آخرین دستاوردهای آنها نیز در این گزارش ارائه شده است.

موسسه ریسرچ کوریدور (Research Corridor) گزارشی با عنوان « Graphene Electronics Market – Growth, Share, Opportunities, Competitive Analysis and Forecast, 2015 – 2022» منتشر کرده است که در آن به بررسی بازار الکترونیک گرافنی تا سال 2022 پرداخته شده است.
در این گزارش شرایط فعلی بازار این حوزه بررسی شده و عوامل موثر در این بازار مورد تحقیق قرار گرفته است. آنالیز اجزاء بازار و روندها طی این دوره زمانی ارائه شده است.
علاوه براین، یک نگاه 360 درجه‌ای به صنعت الکترونیک گرافنی صورت گرفته به طوری که سهم بخش‌های جغرافیایی، پیش‌بینی‌های آماری و چشم‌اندازهای رقابت‌پذیرانه در این حوزه ارائه شده است.
در این گزارش از نقطه نظر جغرافیایی، کشورهای جهان در قالب آمریکای‌شمالی، اروپا، شرق اسیا و باقی جهان تقسیم ‌بندی شده‌اند. در بخش باقی جهان، آمریکای لاتین، خاور میانه و آفریقا قرار دارد.
از نقطه نظر شاخص‌های اقتصادی نظیر تولید ناخالص ملی و نرخ تورم بازار این کشورها در بخش الکترونیک گرافنی مورد بررسی قرار گرفته است.
این گزارش درک جامعی از موقعیت بازار الکترونیک گرافنی هر یک از بازیگران اصلی این حوزه ارائه می‌دهد و راهبردهای کلیدی هر یک از این بازیگران به دقت مورد بررسی قرار می‌گیرد.
پروفایل شرکت‌های پیشرو در این حوزه به همراه اطلاعاتی نظیر راهبردهای آنها و تعاملات مالی و آخرین دستاوردهای این شرکت‌ها در این گزارش ارائه می‌شود.
خلاصه‌ای از بخش‌های مختلف این گزارش به قرار ذیل است:
• Market Dynamics in the Graphene Electronics Market
• Key Ongoing Regional Trends
• Graphene Electronics Market Estimates for Years 2013 – 2022
• Graphene Electronics Market Positioning of Key Players
• Key Strategies Adopted by the Leading Players
• Attractive Investment Proposition
• Graphene Electronics Market Inclination Insights

منبع : http://www.rundirectmagazine.com/graphene-electronics-market-research-report-now-available-at-research-corridor/17831/

نظر شما